Мое лично мнение, е че ако човек е черен и мръсен отвътре, просто душата му е лоша, няма как да бъде красив и отвън. Просто отблъсква. Поне лично мен ме отблъсква, и избягвам такива хора. Ако даден човек ме отблъсква с поведение, начин на мислене, действия.. Е, ми и на Анджелина Джоли или Брат Пит да прилича пак ще кажа че е Грозен! Използвам толкова силна дума нарочно, просто защото не смятам и не толерирам, хора държащи се с обкръжението по надменен, лош, непристоен, неблагодарен и тн начин , защото разбиратели, те са “уж много повече от Нас”?! С кое БЕ?!
Прочети още...